Home � Bilim

Argüman Arşivi yayında!!

   Müjde müjde! Artık evrim karşıtlarına, bilimin ve aklın düşmanlarına tek linkle cevap verebileceksiniz. Özgür Düşünce Hareketi olarak yaklaşık 3 aydır süren yoğun çalışmalarımızın sonunda, Argüman Arşivi sitemizi nihayet yayına sokmuş bulunuyoruz. Artık "Evrim varsa bugünkü maymunlar neden insan olmuyor?", "Evrim sadece bir teori değil mi?", "Her şey kendi kendine tesadüfen nasıl oluşmuş olabilir?" vb miadı dolmuş soruların cevaplarına tek tıklamayla ulaşabilecek, daha da güzeli yüzlerce kez anlattığınız halde 101. kez sorulan bu ve benzeri daha pek çok sorunun cevabını aynı cümleleri defalarca yazmanıza gerek kalmadan başkalarıyla paylaşabileceksiniz! 

 

   Bu site, temcit pilavı gibi sürekli karşımıza çıkan ve dini inançlardan kaynaklanan bilim dışı iddialara bilimsel yanıtlar vermeyi amaçlamaktadır. Bunlara ek olarak, sanki dini dogmalar durup dururken ve hiç kafa yormaksızın reddedilebilirmiş gibi habire gündeme getirilen teolojik iddialara da, felsefi tutarlılık ve bütünlük dahilinde cevap vermektedir. Site içeriği, bilim dünyasından gelen yeni verilerin ışığında sürekli güncellenen bir bilgi kaynağı olacaktır.

 

   Bilim ve bilimsel düşünce konusundaki büyük bir boşluğu dolduracağına inandığımız Argüman Arşivi, bilime ve akla saygı duyan tüm özgür düşüncelilere selamımızdır. Merak duygusunu sorgulayarak, araştırarak ve öğrenerek doyuran herkese şimdiden afiyet olsun :)


   Argüman Arşivi'ni ziyaret etmek için tıklayınız.

 

 

   NOT: Sitemiz iddia-cevap şeklindedir, konulara göre de kategori ve alt kategorilere ayrılmıştır. Listede merak ettiğiniz soruya tıklayarak açılan penceredeki cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Comments (1) -

john
Turkey john said:

tebrik ederim. çok güzel bir duruş sergiliyorsunuz.

Add comment
  Country flag
biuquote
  • Comment
  • Preview
Loading